+421 902 595 858

O nás

O nás

To čo robíme, robíme naozaj kvalitne, spoľahlivo a s nadšením. Vďaka práci vyškolených profesionálov dokážeme vytvoriť dokonalé teplo domova kdekoľvek a kedykoľvek. Na rozdiel od našich konkurentov, dokážeme čeliť rôznym podmienkam a preto si s klientom radi odkonzultujeme , aké sú jeho požiadavky a čo očakáva. Keďže máme ako firma skúsenosti s týmto typom vykurovania, sme pripravení vás informovať o hocičom, čo vás zaujíma. Technológia sa neustále rozvíja a my sa ju snažíme komponovať aj do našej práce.

Precízna práca, profesionálny prístup a schopnosť realizovať vkladáme do všetkého čo robíme. Našim cieľom je priniesť klientovi teplo domova, zamerať sa na energetickú efektivitu a ukázať mu, že infra-vykurovanie je pre neho správna voľba.

Vďaka jedinečnej technológií sálavého vykurovania, ktorá predáva teplo infračerveným žiarením dochádza k ohrievaniu celého priestoru a tak aj osôb a predmetov v priestore. Oproti konvekčnému spôsobu vykurovania je to okrem iného nesporná výhoda.

V našej ponuke nájdete aj Infrapanely , ktoré dosahujú povrchovú teplotu 95 °C až 105 °C. Thermoleitmasse, ktorá zabezpečuje rovnomerné rozloženie teploty na celom povrchu, rohoch aj hrán infrapanelu a umožňuje zotrvačnosť sálania ešte niekoľko minút. Tak rýchlejšie dosiahne požadovanú teplotu a tak má aj vyššiu účinnosť až o 15 % s porovnateľným výkonom. To znamená, že infrapanel dosahuje veľmi rýchlo teplotu a to robí z tejto produktovej rady energeticky účinnejšiu oproti infrapanelom v rovnakom výkone, ktoré sú bežne dostupné na trhu.